poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Bielenda zmywacz do paznokci z witaminą B i olejem sojowym. 

Na zmywacz ten trafiłam zupełnie przypadkiem, kupiłam gdyż w moim sklepiku osiedlowym był tylko on, a ja nie miałam już czasu jechać do sieciowej drogerii. Po czasie czytałam o nim w necie i zdania osób używających ten zmywacz są bardzo podzielone. Postaram się i ja dorzucić swoje kilka groszy.  

Skuteczność:

 Dla mnie najważniejsza w zmywaczu jest łatwość usuwania wszelkich lakierów. Tutaj byłam bardzo mile zaskoczona, preparat doskonale radzi sobie z moimi lakierami. Nie mam co do tego zastrzeżeń, jeśli zmywacz zmywa mi bez dużego wysiłku lakiery z drobinami to dla mnie jest super.


 Zapach:

Nie mam zamiaru ukrywać- zapach jest tragiczny. Bardzo intensywny i drażniący. Jako,że ja lubię szybką akcję ze zmywaniem to robię to sprawnie przy otwartym oknie czy na balkonie i tyle. Jestem w stanie przeboleć zapach jeśli lakier szybko oczyszcza płytkę paznokcia.

Odżywanie paznokci:

Co do tego nie jestem pewna, mam bardzo mocne i zdrowe paznokcie,rzadko zdarza mi się, że są w gorszej kondycji. Nie potrafię stwierdzić czy je odżywia, choć przyznam, że coś w nim jest. Po zmyciu paznokcie nie są suche, są gładkie, pewnie olej sojowy sprawia, że są jakby natłuszczone i lekko błyszczące. Aż chce się po nich miziać. 


Ja osobiście polubiłam ten zmywacz i zużyłam już 3 buteleczki. Choć nie twierdzę, że za jakiś czas z ciekawości nie spróbuję innego.


Pozdrawiam Emm
4 komentarze:

 1. Dobrze, że nie wysusza! Ja się kiedyś do zmywaczy w takich szklanych małych buteleczkach zraziłam, ale z tego co widzę, mogłabym go używać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam go jakiś czas temu. Dobry zmywacz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wcześniej widziałam jak po takich zmywaczach mam dosłownie matową i suchą płytkę. Ten się u mnie spisuje :)
  Pozdrawiam Emm

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie słyszałam o tym zmywaczu :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo jest mi miło gdy zostawiasz komentarz. Dziękuję.
Nie zamieszczam komentarzy z linkiem w zawartości!!!!!!!!